Itt érték a munkám!

Üzletvezető (heti 40 óra)

Milyen feladatokkal várjuk?

  • A dm üzletpolitikájának megvalósítása
  • Munkaidő gazdálkodás, az üzletre vonatkozó feladatok végrehajtásának megtervezése, ellenőrzése
  • Hatékony készletgazdálkodás, pontos készletvezetés, áruátvétel, üzletkép kialakításában való részvétel
  • Szakszerű tanácsadás a vásárlók részére, reklamációk személyes kezelése
  • Munkatársak fejlesztése, szakmai koordinálása
  • Napi munka során felmerülő problémák kezelése
  • Leltár teljes körű lebonyolításában való részvétel
  • Hatóságokkal történő kapcsolattartás (eseti jelleggel)
  • Szükség esetén pénztárosi feladatok ellátása: kasszázás, árufeltöltés, munkaterület rendben és tisztán tartása

Mit kérünk?

  • Középfokú szakirányú kereskedelmi végzettség
  • Legalább 2-3 év hasonló területen szerzett vezetői tapasztalat
  • Jó vezetői képesség
  • Kiváló szervező készség
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Terhelhetőség és rugalmasság
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Önálló és csapatban történő munkavégzésre egyaránt képes

Mit kínálunk?

  • Sportolási lehetőségek támogatása különböző formában
  • Dolgozói kedvezmények (pl. szállás, banki szolgáltatás, mobiltelefonszolgáltatás)
  • Céges rendezvényeken való részvételi lehetőség
  • Német nyelvtanulás támogatása
  • Fejlődési lehetőség, belső képzéseken való részvétel
  • Betanító munkatárs, rendszeres visszajelzés a munkáddal kapcsolatban
  • Modern munkaeszközök, pl. smartphone

Állás adatai

Állás azonosító: 3773
Pozíció pontos megnevezés: Üzletvezető (heti 40 óra)
Munkavégzés helye: 7400 Kaposvár, 7400, Kaposvár, Árpád út
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Heti munkaidő: 40 óra
Így dolgozunk mi a dm-nél
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Üzletvezető (heti 40 óra)