Itt érték a munkám!

Üzletvezető-helyettes (heti 30 óra)

Milyen feladatokkal várjuk?

  • A dm üzletpolitikájának megvalósítása
  • Hatékony készletgazdálkodás, pontos készletvezetés, áruátvétel, üzletkép kialakítása az utasításoknak megfelelően
  • Szakszerű tanácsadás a vásárlók részére, reklamációk kezelése személyesen
  • A napi munka során felmerülő problémák kezelése
  • Az eladó-pénztáros munkatársak fejlesztése
  • Pénztárosi feladatok ellátása: kasszázás, árufeltöltés, munkaterület rendben és tisztán tartása
  • Az üzletvezető helyettesítése

Mit kérünk?

  • Középfokú szakirányú kereskedelmi végzettség
  • Legalább 2-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség
  • Önálló és csapatban történő munkavégzésre egyaránt képes
  • Jó problémamegoldó képesség

Mit részesítünk előnyben?

  • Vezetői tapasztalat

Mit kínálunk?

  • sportolási lehetőségek támogatása különböző formában
  • dolgozói kedvezmények (pl. szállás, banki szolgáltatás, mobiltelefonszolgáltatás)
  • céges rendezvényeken való részvételi lehetőség
  • német nyelvtanulás támogatása
  • fejlődési lehetőség, belső képzéseken való részvétel
  • betanító munkatárs, rendszeres visszajelzés a munkáddal kapcsolatban
  • modern munkaeszközök, pl. smartphone

Állás adatai

Állás azonosító: 3608
Pozíció pontos megnevezés: Üzletvezető-helyettes (heti 30 óra)
Munkavégzés helye: 8300 Tapolca, Fő tér 4.
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Heti munkaidő: 30 óra
Így dolgozunk mi a dm-nél
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Üzletvezető-helyettes (heti 30 óra)