Itt érték a munkám!

Ugye Téged is vonz az a cég, amely elnyerte a nívó díjat a ˝Legvonzóbb munkáltató a kiskereskedelemben” kategóriában? Egy olyan cég, amely letette voksát a szociálisan hátrányos családok és gyerekek, a környezetvédelem és az egészséges életmód támogatása mellett? Gyere és Te is légy részese annak a közösségnek, mely példát mutat környezetének, mert ez a dm!

Téged keresünk, ha sokéves tapasztalatot szereztél már a társadalombiztosítás és a bérszámfejtés területén. Ha emellett a munkaügyi jogszabályok világában is otthonosan mozogsz és az Excelt is magabiztosan használod, ne habozz, jelentkezz hozzánk most!

Cserébe hosszú távú karrierlehetőséget kínálunk egy stabil, piacvezető vállalatnál, ahol kamatoztathatod és tovább bővítheted eddig megszerzett tapasztalataidat, ahol tartalmas mindennapok és modern munkakörnyezet várnak Rád!

Ha máris kíváncsi vagy, hol dolgoznál, kattints videónkra:

Senior munkaügyi és TB előadó

Milyen feladatokkal várunk?

  • Bérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása, adatszolgáltatások, kimutatások, statisztikák készítése (Excelben)
  • Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés, a témához kapcsolódó törvények magabiztos alkalmazása
  • Munkaügyi szabályzatok készítése
  • Munkaidő nyilvántartó rendszer kezelése, munkaidő keret alkalmazása és ellenőrzése
  • A munkaügyi területet érintő szabályok, törvényi előírások nyomon követése, betartása
  • Havi tb és anyasági ellátások számfejtése, tb kifizetői feladatok önálló ellátása
  • Ellátások dokumentációjának vezetése, jelentések, elszámolások készítése az OEP részére
  • Munkavállalók ügyeinek intézése és velük történő kapcsolattartás

Mit kérünk Tőled?

  • Szakirányú, középfokú végzettséget (tb és bérügyintézői OKJ)
  • 3-5 éves bérszámfejtési, tb ügyintézői tapasztalatot
  • Nexon program alapos ismeretét
  • Munkaügyi szabályzatok készítésében való jártasságot
  • Magabiztos Excel használatot
  • Felhasználói szintű MS Office ismereteket
  • A munkádhoz kapcsolódó törvények és jogszabályok naprakész ismeretét
  • Precíz, pontos munkavégzést
  • Jó kommunikációs készséget és csapatmunkára való képességet
  • Proaktivitást, jó problémamegoldó képességet
  • Rendszerben való gondolkodást, a folyamatok komplex átlátását

Mit részesítünk előnyben?

  • Nagyvállalati tapasztalatot (nagylétszámú munkatárs tb és bérügyeinek intézését)
  • Német nyelvtudást
  • Felsőfokú szakirányú végzettséget

Mit kínálunk Neked?

  • Hosszútávú karrierlehetőséget egy stabil, piacvezető vállalatnál
  • Határozatlan idejű, heti 40 órás munkaszerződést
  • Szakmai fejlődési lehetőséget, német nyelvtanulás támogatását és képzéseken való részvételt
  • A munka és magánélet egyensúlyának megőrzését
  • Modern munkakörnyezetet és eszközparkot
  • Céges rendezvényeken és sporteseményeken való részvétel lehetőségét

Hasznos infók

  • Munkavégzés helye: Törökbálint, Depo
  • A munkába járáshoz Budapestről és Érdről induló céges buszt biztosítunk

Állás adatai

Állás azonosító: 3660
Pozíció pontos megnevezés: Senior munkaügyi és TB előadó
Munkavégzés helye: 2046 Törökbálint, Depo Pf.4
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Heti munkaidő: 40 óra
Így dolgozunk mi a dm-nél
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Senior munkaügyi és TB előadó