Itt érték a munkám!

Ugye Téged is vonz az a cég, amely elnyerte a nívó díjat a ˝Legvonzóbb munkáltató a kiskereskedelemben” kategóriában? Egy olyan cég, amely letette voksát a szociálisan hátrányos családok és gyerekek, a környezetvédelem és az egészséges életmód támogatása mellett? Gyere és Te is légy részese annak a közösségnek, mely példát mutat környezetének, mert ez a dm!

Várunk csapatunkba, ha szívesen kipróbálnád magad egy kiváló pénzügyi csapat tagjaként, ahol kamatoztathatod analitikus gondolkodásmódodat és rendszerszemléletedet; ha pénzügyi végzettséggel vagy legalább 3 év releváns tapasztalattal rendelkezel; és tárgyalóképes szinten beszélsz németül.

Cserébe hosszú távú szakmai fejlődési-, és karrierlehetőséget kínálunk egy stabil, piacvezető vállalatnál; támogató vezetői hozzáállást, mentorprogramot és tartalmas feladatokat ígérünk Neked. Ha felkeltettük érdeklődésedet és máris tudni szeretnéd, milyen környezetben dolgoznak munkatársaink, pillants be lenti videónk segítségével központunk életébe.

Pénzügyi munkatárs és elemző

Milyen feladatokkal várunk?

  • Utalványok és értékszállítások teljeskörű ügyintézése
  • Számlázás
  • Kondíciók elszámolásának nyomon követése, auditja
  • Pénzügyi tranzakciók lebonyolítása, elemzése
  • Kapcsolattartás az osztrák kollégákkal
  • Hazai és nemzetköz projektekben való részvétel

Mit kérünk Tőled?

  • Minimum középfokú pénzügyi végzettséget vagy pénzügyi területen szerzett minimum 3 év tapasztalatot
  • Tárgyalóképes német nyelvtudást
  • Felhasználói szintű Office ismereteket (Word, Excel)
  • Analitikus gondolkodásmódot és rendszerszemléletet
  • Pontos, precíz munkavégzést
  • Megbízhatóságot, felelősségvállalást
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képességet
  • Csapatmunkára való képességet, emellett nagyfokú önállóságot

Mit részesítünk előnyben?

  • Ismered az SAP-t
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal

Mit kínálunk Neked?

  • Versenyképes juttatást és dolgozói kedvezményeket (pl. szállás, banki szolgáltatás, mobiltelefon szolgáltatás stb.)
  • Munkába járás támogatását (Budapestről induló céges busz vagy benzintámogatás)
  • Modern munkakörnyezetet és eszközparkot
  • Home office lehetőséget (betanulás után, az aktuális feladatoktól függően)
  • Német nyelvtanulás támogatását és belső képzéseken való részvételt
  • Céges rendezvényeken és sporteseményeken való részvétel lehetőségét

Hasznos infók

Állás adatai

Állás azonosító: 3540
Pozíció pontos megnevezés: Pénzügyi munkatárs és elemző
Munkavégzés helye: 2046 Törökbálint, Depo Pf.4
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Heti munkaidő: 40 óra
Így dolgozunk mi a dm-nél
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Pénzügyi munkatárs és elemző