Itt érték a munkám!

Ugye, Téged is vonz az a cég, amely elnyerte a nívó díjat a „Legvonzóbb munkáltató a kiskereskedelemben” kategóriában? Egy olyan cég, amely letette voksát a szociálisan hátrányos családok és gyerekek, a környezetvédelem és az egészséges életmód támogatása mellett? Gyere és Te is légy részese annak a közösségnek, amely példát mutat környezetének, mert ez a dm!

Várunk csapatunkba, ha megismernéd az üzleteink polcaira kerülő áruk megrendelési folyamatát és használnád munkád során a német nyelvtudásodat.

 Cserébe támogató vezetői hozzáállást, modern munkakörnyezetet és barátságos, kellemes légkört biztosítunk.

 Máris érdekel, hol dolgoznál? Kattints videónkra és kukkants be érdi irodánkba: https://www.youtube.com/watch?v=ugSycyiSor4

Logisztikai diszponens (német nyelvtudással, 2 év határozott időtartamra)

Milyen feladatokkal várunk?

  • Rendelések adminisztratív támogatása, koordinálása
  • Szállító partnercégekkel való rendszeres kapcsolattartás
  • Üzletek rendelésének hatékony kiszolgálása
  • Osztrák anyavállalattal és német partnerekkel való kapcsolattartás
  • Nemzetközi és hazai munkacsoportokban, projektekben való részvétel

Mit kérünk Tőled?

  • Minimum középfokú iskolai végzettséget
  • Tárgyalóképes, aktív német nyelvtudást szóban és írásban egyaránt
  • MS Office felhasználói szintű ismeretet (magas szintű Excel tudást)
  • Kiváló kommunikációs készséget
  • Jó problémamegoldó készséget és precizitást
  • Logikus, rendszerszemléletű gondolkodásmódot
  • Önállóságot és monotonitástűrést

Mit részesítünk előnyben?

  • B kategóriás jogosítvány és vezetési gyakorlat
  • Logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • SAP ismeret

Mit kínálunk Neked?

  • Versenyképes fizetést és dolgozói kedvezményeket (pl. szállás, banki szolgáltatás, mobiltelefon szolgáltatás)
  • Betanulásodat, beilleszkedésedet mentor segíti
  • Német nyelvtanulás támogatásával és belső képzéseinken való részvétellel segítjük fejlődésedet

Hasznos infók

A meghirdetett állásra pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A munkába járáshoz Budapestről induló céges buszt biztosítunk.

Állás adatai

Állás azonosító: 3668
Pozíció pontos megnevezés: Logisztikai diszponens (német nyelvtudással, 2 év határozott időtartamra)
Munkavégzés helye: 2030 Érd, Fiastyúk utca 3.
Munkaszerződés típusa: Határozott (2 év)
Heti munkaidő: 40 óra
Így dolgozunk mi a dm-nél
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Logisztikai diszponens (német nyelvtudással, 2 év határozott időtartamra)