Itt érték a munkám!

Ugye Téged is vonz az a cég, amely elnyerte a nívó díjat a ˝Legvonzóbb munkáltató a kiskereskedelemben” kategóriában? Egy olyan cég, amely letette voksát a szociálisan hátrányos családok és gyerekek, a környezetvédelem és az egészséges életmód támogatása mellett?

Gyere és Te is légy részese annak a közösségnek, mely példát mutat környezetének, mert ez a dm!

Gondoltad volna, hogy a magyarországi dm üzletek működése mögött hozzávetőlegesen 15 ezer eszköz üzemeltetése áll? A háttérben pedig több mint 30 fős informatikai osztály dolgozik 4 csoportban, ahol az Üzleteinket támogató csapatunk új tagját keressük, aki az üzletekben dolgozó munkatársaink számára nyújt valós informatikai segítséget.

Ha rendelkezel már informatikai ismeretekkel, tapasztalatokkal, és ezeket szívesen kamatoztatnád is, vagy még csak érdeklődsz a terület iránt és szívesen tanulnál valami újat, jelentkezz hozzánk! Napjaid tartalmasan telnek majd egy olyan szervezetnél, ahol az emberek legalább annyira fontosak, mint a rendszerek. Munkádnak kézzelfogható eredménye is lesz, hiszen lehetőséged nyílik majd üzleteink felújítása során is kipróbálni magad. Mentorral kísért betanulást biztosítunk, valamint lehetőséged lesz részt venni különböző, a szakmai és személyes fejlődésedet elősegítő képzéseken is.

Ha máris érdekel, milyen környezetben, milyen kollégákkal dolgoznál együtt, nézd meg alábbi videonkat: https://www.youtube.com/watch?v=ugSycyiSor4

IT support munkatárs

Milyen feladatokkal várunk?

  • Aktuális Innovatív Informatikai fejlesztésekben való részvétel (pl. Office 365 felhő alapú megoldások bevezetése)
  • Üzleteink támogatása informatikai területen online csatornákon és telefonon keresztül
  • Üzleteink felújítása során az IT rendszerek kiépítése, átköltöztetése
  • Társországainkkal való kapcsolattartás

Mit kérünk Tőled?

  • Befejezett felsőfokú tanulmány
  • Legalább társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás
  • Erős informatikai affinitás
  • Jó kommunikációs-, és kapcsolatteremtő készség
  • Támogató, segítő személyiség
  • Proaktív hozzáállás
  • B” kategóriás jogosítvány

Mit részesítünk előnyben?

  • Hálózati ismeretek
  • Microsoft termékek ismerete
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Mérnöki, informatikai területen szerzett végzettség

Mit kínálunk Neked?

  • Versenyképes juttatást és dolgozói kedvezményeket (pl.: szállás, banki szolgáltatás, mobiltelefon szolgáltatás, stb.)
  • Munkába járás támogatását (Budapestről induló céges busz vagy benzintámogatás)
  • Modern munkakörnyezetet és eszközparkot
  • Home office lehetőséget (betanulás után, az aktuális feladatoktól függően)
  • Német nyelvtanulás támogatását és belső képzéseken való részvételt
  • Céges rendezvényeken és sport eseményeken való részvétel lehetőségét

Hasznos infók

  • Munkavégzés helye: Törökbálint, Depo

Állás adatai

Állás azonosító: 3705
Pozíció pontos megnevezés: IT support munkatárs
Munkavégzés helye: 2046 Törökbálint, Depo Pf.4
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Heti munkaidő: 40 óra
Így dolgozunk mi a dm-nél
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: IT support munkatárs