Itt érték a munkám!

Ugye Téged is vonz az a cég, amely elnyerte a nívó díjat a ˝Legvonzóbb munkáltató a kiskereskedelemben” kategóriában? Egy olyan cég, amely letette voksát a szociálisan hátrányos családok és gyerekek, a környezetvédelem és az egészséges életmód támogatása mellett?
Gyere és Te is légy részese
 annak a közösségnek, mely példát mutat környezetének, mert ez a dm!

Szívesen kamatoztatnád informatikai ismereteidet, tapasztalataidat egy multinacionális vállalat IT osztályán? Emellett jó kommunikációs készséggel rendelkezel és segítőkészség jellemez?
Téged keresünk, ha szívesen kipróbálnád magad a dm IT csapatának rendszermérnöki tagjaként és szívesen használnád német vagy angol nyelvtudásodat a mindennapokban.

Munkádnak kézzelfogható eredménye is lesz, hiszen lehetőséged nyílik projektekben, munkacsoportokban is részt venni. Mentorral kísért betanulást biztosítunk, valamint lehetőséged lesz részt venni különböző, a szakmai és személyes fejlődésedet elősegítő workshopokon is.

Ha máris érdekel, milyen környezetben, milyen munkatársakkal dolgoznál együtt, nézd meg alábbi videónkat: https://www.youtube.com/watch?v=ugSycyiSor4

IT rendszermérnök

Milyen feladatokkal várunk?

  • Felhasználók támogatása személyesen, illetve távoli eléréssel
  • A vállalat integrált informatikai rendszerének megismerése, karbantartása, fejlesztése
  • Office 365 infrastruktúra támogatása
  • Új rendszerek, folyamatok implementálása
  • Rendszeres részvétel nemzetközi projektekben és munkacsoportokban (német vagy angol nyelven)

Mit kérünk Tőled?

  • Befejezett felsőfokú informatikai tanulmányt
  • Kommunikációképes német és/vagy angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • SharePoint magas szintű ismeretét
  • Office 365 termékek támogatásához szükséges mély ismeret
  • Jó kommunikációs és együttműködési készséget
  • Proaktivitást
  • ,,B” kategóriás jogosítványt

Mit részesítünk előnyben?

  • Windows 2016/2019 szerverek alapos ismeretét
  • MS SQL, Active Directory magas szintű ismeretét
  • Virtualizáció területén szerzett tapasztalatot (VMware)
  • Hálózati alapismereteket

Mit kínálunk Neked?

  • Támogató vezetői hozzáállást, továbbá hosszútávú karrierlehetőséget egy stabil, piacvezető vállalatnál, ahol a közösség megbecsült tagja leszel
  • Versenyképes juttatást
  • Dolgozói kedvezményeket (pl.: szállás, banki szolgáltatás, mobiltelefon szolgáltatás, stb.)
  • Munkába járás támogatását
  • Modern munkakörnyezetet és eszközparkot
  • Távmunka lehetőséget a COVID után is (betanulás után, az aktuális feladatoktól függően)
  • Német nyelvtanulás támogatását és workshopokon való részvételt

Hasznos infók

  • Munkavégzés helye: Törökbálint Depo vagy Érd Fiastyúk utca

Állás adatai

Állás azonosító: 3770
Pozíció pontos megnevezés: IT rendszermérnök
Munkavégzés helye: 2046 Törökbálint, Depo Pf.4
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Heti munkaidő: 40 óra
Így dolgozunk mi a dm-nél
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: IT rendszermérnök