Itt érték a munkám!

Eladó-pénztáros (heti 25 óra)

Milyen feladatokkal várjuk?

  • A dm üzletpolitikájának megvalósítása
  • Szakszerű tanácsadás nyújtása a vásárlóknak
  • Pénztárgép kezelése
  • Árupakolás, a polcok feltöltése
  • Pontos készletszámolás, leltározásban való részvétel
  • Munkaterület rendben és tisztántartása

Mit kérünk?

  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Jó problémamegoldó készség
  • Fizikai munka iránti nyitottság

Mit részesítünk előnyben?

  • Szakirányú eladói tapasztalat
  • Szakirányú kereskedelmi végzettség

Mit kínálunk?

  • sportolási lehetőségek támogatása különböző formában
  • dolgozói kedvezmények (pl. szállás, banki szolgáltatás, mobiltelefonszolgáltatás)
  • céges rendezvényeken való részvételi lehetőség
  • német nyelvtanulás támogatása
  • fejlődési lehetőség, belső képzéseken való részvétel
  • betanító munkatárs, rendszeres visszajelzés a munkáddal kapcsolatban

Állás adatai

Állás azonosító: 3778
Pozíció pontos megnevezés: Eladó-pénztáros (heti 25 óra)
Munkavégzés helye: 2000 Szentendre, Dunakanyar krt. 2.
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Heti munkaidő: 25 óra
Így dolgozunk mi a dm-nél
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Eladó-pénztáros (heti 25 óra)