Itt érték a munkám!

Ugye Téged is vonz az a cég, amely egyedi cégkultúrájának köszönhetően nívó díjat kapott a ˝Legvonzóbb munkáltató - Kiskereskedelem” kategóriában? Egy olyan cég, amely letette voksát a szociálisan hátrányos családok és gyerekek, a környezetvédelem és az egészséges életmód támogatása mellett? Gyere és Te is légy részese annak a közösségnek, mely példát mutat környezetének, mert ez a dm!

Várunk csapatunkba, ha kedveled a kihívásokat és szívesen kipróbálnád magad egy kiváló pénzügyi csapat tagjaként, ahol változatos feladatok várnak Rád; ha felsőfokú gazdasági végzettséggel rendelkezel és jól beszéled a német nyelvet.

Cserébe hosszú távú karrierlehetőséget kínálunk egy stabil, piacvezető vállalatnál, ahol kamatoztathatod és tovább bővítheted eddig megszerzett adózási tapasztalataidat, ahol modern munkakörnyezet és barátságos, kellemes légkör vár Rád.

Adótanácsadó

Milyen feladatokkal várunk?

  • Belső szakértői, tanácsadó tevékenység, belső állásfoglalások kialakítása, társosztályok, üzlethálózat támogatása adózási kérdésekben
  • Adóanalitikák készítése és naprakészen tartása
  • Bevallások elkészítése számos adónemben
  • Törvényi változások követése
  • Adókhoz kapcsolódó ellenőrzési feladatok
  • A vállalat szerződéseinek véleményezése adózási szempontból
  • Szabályzatok kidolgozása
  • Állásfoglalás-kérések készítése
  • Kapcsolattartás az állami- és önkormányzati adóhatóságokkal, szükség esetén szerződött adótanácsadókkal
  • Adóhatósági ellenőrzésekben való aktív közreműködés
  • Helyi és nemzetközi projektekben, munkacsoportokban a helyi adózási terület képviselete

Mit kérünk Tőled?

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Adótanácsadói képesítés
  • 2-3 éves adózási tapasztalat
  • Magabiztos, tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS-Office)
  • Nyitottság az új feladatok iránt, tanulásra való igény
  • Proaktív, együttműködő személyiség
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság, gyakorlatiasság, rendszerszemlélet
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • B kategóriás jogosítvány

Mit részesítünk előnyben?

  • SAP ismeretek
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Számviteli területen szerzett tapasztalat és/vagy képesítés

Mit kínálunk Neked?

  • Hosszútávú karrierlehetőség egy stabil, piacvezető vállalatnál
  • Versenyképes fizetés és dolgozói kedvezmények (pl. szállás, banki szolgáltatás, mobiltelefon szolgáltatás stb.)
  • Betanulásodat, beilleszkedésedet mentor segíti
  • Távmunka lehetősége
  • Német nyelvtanulás támogatása és belső workshopokon való részvétel

Állás adatai

Állás azonosító: 3784
Pozíció pontos megnevezés: Adótanácsadó
Munkavégzés helye: 2046 Törökbálint, Depo Pf.4
Munkaszerződés típusa: Határozatlan idejű
Heti munkaidő: 40 óra
Így dolgozunk mi a dm-nél
Ossza meg vagy mentse el a kedvencei közé ezt az állást: Adótanácsadó